Alkoholová Ruleta se skleničkami

ROOL741

Nový produkt

Alkoholová ruleta se 16-ti skleničkami promění i tu nejnudnější párty na bujarou zábavu. Nepřipraví vás o peníze, ale možná přijdete o vzpomínky z noci, kdy jste si ruletu zahráli. Nabízí vám tři různé hry, které můžete vyzkoušet. Případně se můžete vymyslet i vlastní pravidla. Fantazií se přece meze nekladou.

Více informací

439 Kčvč. DPH

363 Kč bez DPH
Tento produkt již není na skladě
 
Více informací

Poloviční abstinent:

Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije panák s číslem, které si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i ​​další hráči. Pokud padne číslo, které již je vypito, máte smůlu! Vyhrává ten, kdo vipije poslední skleničku.

Studentská léta:

Hra se podobá na první variantu. Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije panák s číslem, které si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i ​​další hráči. Pokud trefíte číslo, které již je vypito, nepijete nic. Když vám zůstanou jen 3 plné panáky, opět všechny dolijete a tím začíná další kolo. Vyhrává ten, kdo po 25. kole ví jak se jmenuje a kde bydlí.

Ruský dřevorubec:

Tato hra je pouze pro silné povahy a zkušených jedinců. Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije všechny panáky kromě toho, jehož číslo si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i ​​ostatní hráči. Vyhrává ten, kdo sám trefí domů do postele.

Pohárky nemusíte plnit pouze alkoholem. Do některých můžete dát i nealko a uvidíte, komu bude přát štěstěna nejvíce.

Obsah balení:

1x ruleta

2x kulička

16x skleničku

Modely ve stejné kategorii: