Výměna a Vrácení zboží do 14 dnů od převzetí.
Můžete nakupovat bez obav. U zboží, které bylo zakoupeno (objednáno přes e-shop)  nabízíme možnost výměny za jiné zboží a nebo vrácení platby.
Zboží si můžete vyskoušet ale nesmí dojít k jeho zjevnému použití nebo opotřebení - pokud k tomu dojde je třeba brát v zřetel náklady, které budeme mít s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být po Vás požadovány k úhradě.Účtování těchto poplatků předejdete-li, pokud zboží uvede do původního stavu sami (správné zabalení, očištění, zkompletování, zachování původních visaček, nepoškozený původní obal.)
Vyměnit nelze spotřební materiál a další druhy zboží popsané níže.
 • zboží, které vykazuje závadu (v tom případě je nutné postupovat dle reklamačního řádu)
 • zboží, které jeví jakékoliv známky použití
 • zboží bez originálních obalů a příslušenství
 • jednotlivé zboží z akcí, kde je snížení ceny jedné položky podmíněno nákupem dalšího zboží (vrátit lze pouze celou skupinu zboží)
  • U spodního prádla a plavek  je nutné dodržet hygienická opatření při zkoušení a proto prádlo a plavky se zkouší vždy na vlastní spodní prádlo, nikdy ne na holé tělo.
  • Pokud nejsou dodrženy hygienické podmínky , šlo by již o zboží, které nelze na základě směrnice 97/7/ES o ochraně spotřebitele v případě smluv uzavřených na dálku pro svůj charakter vrátit.
  • Nelze také odstoupit od smlouvy na zboží, jehož charakter to vylučuje, zejména z hygienických důvodů (např. nalepovací podprsenky, silikonové podprsenky, punčochy, punčochové kalhoty, ponožky, kosmetika apod.).
  Pokud bude vrácené zboží neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, může prodávající uplatnit náhradu škody.

  S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně

 

Vrácení zboží do 14 dnů:

 • Kupující odešle zboží spolu s kopií faktury či na níže uvedenou adresu.
 • Kupující může přiložit ke zboží formulář pro vrácení zboží který je ke stažení zde
 • Po obdržení kompletního a nepoškozeného zboží a všech výše zmíněných dokladů vrátí prodávající kupujícímu částku převodem na bankovní účet zákazníka . Prodávající se zavazuje uhradit částku na účet do 14 dnů od převzetí vráceného zboží.

FOXSTYLE s.r.o

Ostravská 264

Sviadnov

739 25

PROSÍM POKUD BUDETE POSÍLAT ZBOŽÍ PŘES ZÁSILKOVNU využijte možnost to odeslat DO Z-BOXU (ID 10993) KTERÝ JE NA HORNÍ ULICI (u LIDL) VE SVIADNOVĚ 

https://www.zasilkovna.cz/pobocky/z-box-sviadnov-horni-lidl%3Fvmid=I_10993

jako tel. kontakt zadejte 776 122 674 (nevolat / číslo je určeno pouze pro otevírání Z-boxu)

Pokud by Vám toto odběrné místo nešlo z důvodů naplněné kapacity vybrat, pak je nutno to poslat na adresu uvedenou výše, neposílíte zboží na jiná odběrná místa či pobočky pošty, takové zásilky nebudou vyzvednuté.

Upozornění
Odstoupení od smlouvy do 14 dnů kupujícího, který není spotřebitelem ( nákup na IČ)

V případě kupujícího, který není spotřebitelem, není možné od smlouvy odstoupit. V případě, že kupující projeví zájem o odstoupení od smlouvy, je výhradně na dohodě mezi prodejcem a kupujícím, jestli mu vyhoví. Pokud  kupující, který není spotřebitelem zašle zboží zpět bez předchozí domluvy a upozornění, bude mu zasláno zboží zpět a to na jeho náklady.
 
 
Při zasílání zboží pečlivě zabalte. Za případné poškození během přepravy nenese prodávající odpovědnost. Pokud se jedná o účet mimo ČR, nese kupující všechny bankovní poplatky spojené s mezinárodní platbou. Zboží neposílejte na dobírku. Takové zásilky nemůžeme přijmout. Kupující má právo na vrácení ceny zboží, pouze pokud je zboží ve 100% stavu a nejeví známky použití. Pokud je kupujícím firma, je podmínkou vrácení částky podepsání dobropisu, který na vyžádání zašleme.

Menu

Nastavení

Vytvořte si účet pro uložení oblíbených položek.

Zaregistrovat se

Chcete-li používat seznamy přání, vytvořte si bezplatný účet.

Zaregistrovat se